PAR MUMS

Latvijā esam jau pazīstami ar savu kvalitatīvās gaļas produkciju kopš 2014.gada kā Freedown Food Baltic, ar 2018.gadu esam sevi pārdēvējuši par Meatme. Neskatoties uz pārmaiņām – mūsu pamatvērtības ir palikušas nemainīgas.

Visus mūsu piedāvātos produktus esam paši izmēģinājuši, lai varētu saviem klientiem piedāvāt tikai vispiemērotākos un augstākās kvalitātes produktus. Mēs sadarbojamies tikai ar atzītākajiem Eiropas un pasaules piegādātājiem, lai nodrošinātu Jūs ar kvalitatīvu, svaigu un plašu gaļas produktu klāstu.

Esam ieguvuši uzticību no mūsu vadošajiem šefpavāriem, Mārtiņš Rītiņš, Mārtiņš Sirmais, Lauris Aleksejevs no restorāna „36 līnija”, Raimonds Zommers, kā arī viņi mūs iesaka citiem.

Kopš 2018.gada rudens mēs piedāvājam restorānu kvalitātes gaļas produktus privātpersonām, piedāvājot mūsu klientiem lielu garšas izvēli, kā arī nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā.

Liels produktu klāsts ir pieejams mūsu noliktavā, bet ir arī tādi produkti, kurus piegādājam tikai pēc individuāla pasūtījuma.

Meatme uzņēmuma dibinātājs un vadītājs Jānis Ozols ir guvis pieredzi šajā sfērā arī ārvalstīs Lielbritānijā, Londonā, kur arī radās ideja par kvalitatīvas steika gaļas tirdzniecību Baltijas valstīs.

Meatme uzņēmuma dibinātājs un vadītājs Jānis Ozols